123 movies
Jiří Urbanec, váš osobní kouč

Jiří Urbanec

váš osobní kouč

Věnuji se life coachingu, koučinku zaměřenému na nalézání nových možností osobního rozvoje, poznání starých programů, objevování pozitivních náhledů na život, manažerskému končinku zameřenému na výsledek i vlastní rozvoj. Jsem velkým fandou pozitivních změn vedoucích k inspirativním změnám.

Absolvoval jsem kurzy zaměřené na life a businees coaching, z toho v poslední řadě Academy Coaching Excelence kurz Practitioner, který jako jediný v ČR má mezinárodní akreditaci European Quality Award od Evropské rady pro mentoring a koučink (EMCC) i mezinárodní schválení Approved Specific Coaching Training Hours od Mezinárodní federace koučů (ICF).

Koučiji v regionu Hradec KrálovéPardubice

Životní koučink

Životní koučink

Zobrazit více informací
Manažerský koučink

Manažerský koučink

Zobrazit více informací
Ženy a vedení

Ženy a vedení

Zobrazit více informací
Kariéra a křižovatka

Kariéra a křižovatka

Zobrazit více informací

Životní koučink

Cesta vlastního rozvoje, s cílem rozvinout potenciál koučovaných. Pro ty, co se chtějí intenzivně věnovat osobnímu rozvoji. Kouč se stává osobním průvodcem na Vaší rozvojové cestě. Společně objevujeme co, co ve Vašem životě pro Vás to skutečně důležité. Budeme objevovat překážky, sebelimitující programy, které Vám bránili v dosavadním rozvoji. Každý člověk je jedinečný a má v sobě k dispozici všechny zdroje k naplnění svého potenciálu. Všichni máme chvíle, kdy můžeme mít pocit, že jsme se ztratili na naší životní cestě. Pomůžu Vám najít tuto cestu k sobě zpět. Osobní koučování může být prvním krokem k uvědomění kde jste nyní, kam byste chtěli jít a jak se tam dostat. Nechte se inspirovat a objevte motivace v sobě, Vaše možnosti, jak se posunout dál v životě.

Manažerský koučink

Couching pro rozvoj manažerského potenciálu, s cílem rozvinout potenciál koučovaných. Rozvoj manažerských kompetencí, efektivnější řízení, řízení podřízených, inspirace k novým řešením, nalezení rozvojových cílů, analýza silných a slabých stránek, získání postřehů ke zvýšení své efektivity i efektivity teamu.  Identifikace bariér a možností, jak se s nimi vypořádat. Realizace plánu. Podpora, inspirace, motivace.

Ženy a vedení

Ženy v managementu mají řadu výzev a příležitostí v práci a mohou mít prospěch ze zaměřeného vývoje vedoucího k dosažení výsledků v zaměstnání a zároveň více radosti ze života.

Kariéra a křižovatka

Koučink zaměřený na ujasnění smyslu práce a života, když jsme uprostřed velkých změn. Podpora a rozvoj a ujasnění v dobách dočasných nejasností.

Při koučování aplikuji znalosti typologie osobnosti podle MBTI® a přístupy různých koučovacích metod. Koučování přináší zvyšování uvědomění, vnímání odpovědnosti za svůj rozvoj, pomáhá ke zvládání změn a zvýšení výkonu.

Jiří Urbanec - váš osobní kouč

Mým mottem je „radost a štěstí je pro každého“ a koučink může přivést Vaše myšlení k tomu, abyste získali, co nejvíce ze života, který máte před sebou. Pevně věřím, že každý má schopnost dosáhnout svých přání. Takže máte-li vůli a chuť se rozvíjet, rád Vám budu na této cestě průvodcem.

Jak koučování funguje? Zde jsou stručné odpovědi na některé otázky.

Co budu muset  dělat?

Koučovací schůzka časově zabere přibližně 60 minut.

Kolik schůzek je potřeba?

To záleží na tom, čeho budete chtít dosáhnout. V průměru to mohou být 2 - 3 měsíce, od 5-ti do 10-ti sezení.

Jak časté je koučovací sezení?

Přizpůsobím se potřebám koučovaného, obyčejně klienti mají jednu hodinu týdně ze začátku, aby se rozjely nové poznatky, a pak se čas mezi sezeními prodlužuje na 2 nebo 3 týdny, dokud nedosáhnou svého cíle.

Co kouč dělá?

Při Osobním koučinku, je moje práce vyjasnit Váš cíl a pak Vám pomoci nalézt uskutečnitelné řešení, cesty, sebeuvědomění, které Vás dovede, kde chcete být.
Při manažerském koučingu nalézt i nové výzvy a inspirace.
Vše je založené na vzájemné důvěře, podpoře, kreativitě, podpoře, a víře ve Vaše schopnosti i v momentech, kdy si nevěříte.

Je to jako terapie?

Ne nejsem terapeut, ani New Age guru, ani zázračný léčitel. Můžeme se podívat do minulosti, co Vás stahuje zpátky, ale koučování je dynamické a je „teď a tady“ a dá Vám  praktickou cestu tam, kde a kým chcete být.

Kdy můžu začít?

Právě teď. Hradec Králové, Pardubice, Praha.
Kontaktujte mě na telefonu 602 346 992 nebo ji.ur@email.cz  

Ceník

Životní koučing

1 000 Kč
60 minut

Manažerský koučing

1 800 Kč
60 minut
V případě koučovaní u klienta, cena za dopravu 100 Kč.

Jiří Urbanec

+420 602 346 992
info@jiri-urbanec.cz

Koučování v regionu Hradec Králové, Pardubice a okolí,  koučování probíhá na adrese:
Býšť 197, 53322   Zobrazit mapu

Firemní koučování probíhá na adrese objednávající firmy.

Kontaktní formulář